MÖBLER / Skåp & hyllor / Schatullskrivbord 8562039
nr 856 2039
Schatullskrivbord
Mahogny, 1800-talets mitt, längd: 108 cm, djup: 77 cm, höjd: 130 (fanerskador)
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 28 oktober 2013
kl 20:08:49
19/10 17:39:32
- Klassiska
28 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska